Mūsu veikals T/C “Spice”

VPLab veikals T/C “Spice” piedāvā augstas kvalitātes produktus – sporta uzturu un uztura bagātinātājus. 2021.gadā uzņēmums VPLab īstenoja  pārzīmološanu  no “Veselības pasaule” uz “VPLab vitamins & proteins” , tās ietvaros veikals  piedzīvoja pārvērtības, iegūstot modernu, mūsdienīgu interjeru ar funkcionālu un ērti pārskatāmu produktu ekspozīciju. Lepojamies, ka mūsu darbs izaicinošajā 2021.gadā ticis  atzinīgi novērtēts, saņemot T/C ”Spice” balvu “LABĀKAIS VEIKALS 2021”.

Ja vēlies apskatīt VPLab  produktus klātienē vai   saņemt konsultāciju no mūsu atsaucīgajiem un profesionālajiem pārdevējiem, dodies uz VPLab zīmola viesmīlīgo veikalu T/C “Spice”. Tur uzzināsi  visu   par VPLab  jaunumiem, akcijām, īpašajiem piedāvājumiem un galvenais – par produktu sastāvu, lietošanu un to vērtīgajām īpašībām. Ja Tev ir jautājumi, mūsu zinošie pārdevēji - eksperti ieteiks vislabāko risinājumu, atbilstoši tieši Tavām vajadzībām.

Veikalā varēsi  saņemt arī klienta karti, iepērkoties vismaz par 30 EUR, kas dos Tev iespēju turpmāk izmantot 10% atlaidi visiem pirkumiem  “VPLab vitamins & proteins” T/C “Spice” un vplab.lv e-veikalā, kā arī pirmajam saņemt ziņas par  jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem. Klienta karti vari iegādāties arī atsevišķi, turpat veikalā, par 1 EUR.

Cenas veikalā neatšķiras no on-line veikala piedāvājuma, kā arī visas aktuālās akcijas ir spēkā gan e-vaikalā vplab.lv, gan “VPLab vitamins & proteins” veikalā T/C “Spice”.

Seko mums FB un IG, lai uzzinātu visu par jaunumiem un veikalā notiekošajām produktu demonstrācijām vai degustācijām.

“VPLab vitamins & proteins” TC “Spice”
Lielirbes 29, 1. stāvs, D ieeja, Rīga (+371) 67451170 Katru dienu 10:00 - 22:00